DATOWANIE

Jeśli są Państwo w posiadaniu odzieży, co do datowania której nie mają Państwo pewności, oferujemy pomoc w określeniu jej dokładnego wieku. Analizy ubioru dokonywać będzie ambasadorka naszego sklepu, Poli Loli - blogerka, miłośniczka, kolekcjonerka i jedna z niewielu w Polsce specjalistek od określania wieku ubrań vintage od lat dwudziestych do końca lat pięćdziesiątych.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].

SKRACANIE, ZMNIEJSZANIE, STROJE DO SESJI

Jeśli któraś z naszych rzeczy przypadła Państwu do gustu, jednak z jakiegoś powodu nie do końca spełnia ona wszystkie kryteria zakupu idealnego, ekipa Breslauerin wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferując usługi skracania bądź zmniejszania odzieży bez dodatkowej opłaty.

Prosimy o odpowiednią informację w formularzu przy zakupie produktu.

Każdy z elementów odzieży z kolekcji Breslauerin może być także udostępniony na potrzeby sesji zdjęciowej.

Aby poznać procedurę oraz koszt wypożyczenia, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].

STYLIZACJA ORAZ OFERTA WARSZTATOWA

Ekipa Breslauerin oferuje również kompleksowe usługi w zakresie stylizacji czy doradztwa wizerunkowego.  

Ofertę warsztatową kierujemy przede wszystkim do organizatorów imprez czy targów sensu stricto vintage w Polsce oraz za granicą, ale również i osób prywatnych. Są Państwo zainteresowani datowaniem ubrań i dbaniem o swoją kolekcję vintage? Na praktycznych przykładach jesteśmy w stanie wyjaśnić Wam jak ocenić, z której dekady pochodzą Wasze ubiory, a także jak należy je prać i prasować. Podczas 45 minutowego wykładu opiszemy dokładnie, czym charakteryzują się poszczególne ubiory vintage, gdzie można je znaleźć, a także jak je naprawić. Odpowiemy na pytania, polecimy praktyczne rozwiązania. 
Nie będzie to jednak stereotypowa lekcja historii mody o wielkich projektantach, raczej praktyczny przewodnik po codziennym ubiorze z dawnych lat i małych zakładach krawieckich, których dzieła mogą odnaleźć Państwo w najbliższym second-handzie. 

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].

 

Photos: https://vilco.deviantart.com/ 

Make-up Artisthttp://rogalskae.wixsite.com/mejkapyjapy

© 2017 by Little Ray. Proudly created with Wix.com

 

W związku z wprowadzeniem w życie RODO, a więc Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/We informuemy, że sklep Breslauerin jest posiadaczem danych osobowych naszych klientów. Bezpośrednim administratorem oraz posiadaczem owych danych jest wix.com Ltd. (wraz ze spółkami stowarzyszonymi na całym świecie). Wszystkie dane osobowe oraz maile są przechowywane na zabezpieczonym hasłem serwerze tego właśnie kreatora i są używane jedynie dla potrzeb realizacji zamówienia.