DATOWANIE

Jeśli są Państwo w posiadaniu odzieży, co do datowania której nie mają Państwo pewności, oferujemy pomoc w określeniu jej dokładnego wieku. Analizy ubioru dokonywać będzie ambasadorka naszego sklepu, Poli Loli - blogerka, miłośniczka, kolekcjonerka i jedna z niewielu w Polsce specjalistek od określania wieku ubrań vintage od lat dwudziestych do końca lat pięćdziesiątych.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].

SKRACANIE, ZMNIEJSZANIE, STROJE DO SESJI

Jeśli któraś z naszych rzeczy przypadła Państwu do gustu, jednak z jakiegoś powodu nie do końca spełnia ona wszystkie kryteria zakupu idealnego, ekipa Breslauerin wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferując usługi skracania bądź zmniejszania odzieży bez dodatkowej opłaty.

Prosimy o odpowiednią informację w formularzu przy zakupie produktu.

Każdy z elementów odzieży z kolekcji Breslauerin może być także udostępniony na potrzeby sesji zdjęciowej.

Aby poznać procedurę oraz koszt wypożyczenia, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].

STYLIZACJA ORAZ OFERTA WARSZTATOWA

Ekipa Breslauerin oferuje również kompleksowe usługi w zakresie stylizacji czy doradztwa wizerunkowego.  

Ofertę warsztatową kierujemy przede wszystkim do organizatorów imprez czy targów sensu stricto vintage w Polsce oraz za granicą, ale również i osób prywatnych. Są Państwo zainteresowani datowaniem ubrań i dbaniem o swoją kolekcję vintage? Na praktycznych przykładach jesteśmy w stanie wyjaśnić Wam jak ocenić, z której dekady pochodzą Wasze ubiory, a także jak należy je prać i prasować. Podczas 45 minutowego wykładu opiszemy dokładnie, czym charakteryzują się poszczególne ubiory vintage, gdzie można je znaleźć, a także jak je naprawić. Odpowiemy na pytania, polecimy praktyczne rozwiązania. 
Nie będzie to jednak stereotypowa lekcja historii mody o wielkich projektantach, raczej praktyczny przewodnik po codziennym ubiorze z dawnych lat i małych zakładach krawieckich, których dzieła mogą odnaleźć Państwo w najbliższym second-handzie. 

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].