top of page

OFERTA WARSZTATOWA - FIRMY

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oferujemy możliwość zamówienia warsztatów integracyjnych dla firm w zakresie mody transparentnej, ekologii w modzie, odzieży vintage, tworzenia szafy kapsułowej, itd.

Na chwilę obecną, nasza oferta prezentuje się następująco:

  • MODA TRANSPARENTNA, NOWE ROZWIĄZANIA NA RYNKU, MODA ETYCZNA, EKOLOGIA W MODZIE – WYKŁAD + PREZENTACJA Z KARTAMI PRACY

  • WARSZTATY STYLIZACYJNE – REAL VINTAGE A NAJNOWSZE TRENDY - WYKŁAD + CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

  • PIERWSZE KROKI Z BURLESKĄ – WARSZTAT PRAKTYCZNY

  • TWORZENIE GARDEROBY KAPSUŁOWEJ – WYKŁAD + CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Na indywidualne życzenie klienta możemy również przygotować innego rodzaju warsztaty z zakresu mody transparentnej, minimalizmu, burleski, użytkowania odzieży vintage etc. 

Wszystkie przygotowane przez nas warsztaty mogą się także odbywać online w formie webinarów. Istnieje także możliwość przeprowadzenia warsztatów w języku angielskim.

Jesteśmy w stanie dojechać do każdego miasta w Polsce.

Szczegółowy opis warsztatów znajduje się w pliku PDF, który można pobrać tutaj: [PL] [EN]

W sprawie zabukowania terminu oraz dokładnej wyceny (która uzależniona jest od miejsca, programu, uczestników, etc.) zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].

WARSZTATY Z DATOWANIA ODZIEŻY - MASTERCLASS

Oferta typu master-class (preferowany typ zajęć jeden na jeden) jest skierowana do kostiumografów, właścicieli sklepów typu vintage-shop, bądź po prostu, pasjonatów mody vintage.

Podczas 90 minutowego wykładu zostanie dokładnie objaśnione, a także zobrazowane na praktycznych przykładach, czym charakteryzują się poszczególne ubiory vintage, gdzie można je znaleźć, jak je naprawiać, a także jak należy je prać i prasować. Nie będzie to jednak stereotypowa lekcja historii mody o wielkich projektantach, raczej praktyczny przewodnik po codziennym ubiorze z dawnych lat i małych zakładach krawieckich, których dzieła można odnaleźć w najbliższym second-handzie.

Następnie uczestnicy warsztatów będą mogli przeprowadzić sesję pytań, doprecyzowującą każdą ewentualną niejasność.

Aby poznać wszystkie szczegóły organizacyjne, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].

WIECZORY PANIEŃSKIE I INTEGRACYJNE

Szukasz oryginalnej formuły organizacji wieczoru panieńskiego bądź integracyjnego?

Żaden problem, w naszej ofercie znajdują się i takie atrakcje. Zorganizujemy warsztaty, bądź zajmiemy się przygotowaniem całego wieczoru według motywu przewodniego, zadbamy nawet o odpowiedni catering, dekoracje oraz stroje, a to wszystko na miejscu u Ciebie w domu, bądź w jednym z najlepszych wrocławskich klubów. Dodatkowo, uwiecznimy wszystko na zdjęciach, a na koniec dostaniesz od nas pamiątkowy album, wykonany w stu procentach własnoręcznie, który będzie cudowną pamiątką wieczoru spędzonego w gronie najbliższych.

            Na chwilę obecną w naszej ofercie znajdują się imprezy z następującym motywem przewodnim:

  • wieczór z burleską

  • wieczór w stylu pin-up

  • wieczór w stylu vintage

Dokładny kosztorys zależy od zakresu naszego działania, ceny potrafią wahać się od 350 do 2000 zł, ale zależy nam na tym, aby każda osoba, która chciałaby skorzystać z naszych usług, była zadowolona, dlatego jeśli nie domyka Ci się budżet, daj znać - na pewno coś wymyślimy :)

Aby poznać szczegóły, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz mailowy bądź pod adresem - [sklep@breslauerin.pl].

 

bottom of page